Servis a revize posilovacích strojů Fitness Olomouc

Opravy posilovacích strojů - Vladimír Mráček

Potřebujete opravit posilovací stroje? Provádíme veškeré opravy a revize rotopedů, běžících pásů, eliptických trenažérů a stepperů. Dále provozujeme půjčovnu posilovacích strojů na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Zastavte se.

  • Pavlovická 272/18
  • Olomouc - Bělidla
  • 779 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Opravy a revize posilovacích strojů

Provádíme veškeré opravy nebo revize posilovacích strojů. Servisní služby a opravy poskytujeme i na zboží, které u nás nebylo zakoupeno. Zajistíme dovoz i odvoz. Opravy provádíme po celé ČR. Nabízíme vysokou kvalitu nabízeného zboží, garanci záruky, záruční a pozáruční servis, servisní služby a profesionální práci. Zboží dovezeme k zákazníkovi zkompletované nebo jeho montáž provedeme u zákazníka.

Vybavujeme posilovny a tělocvičny formou dlouhodobé i krátkodobé zápůjčky, dle přání zákazníka nebo dle vypracovaného návrhu.

Našimi klienty jsou základní i mateřské školy, rehabilitační centra, hasiči nebo policie. Zajišťujeme pravidelnou prohlídku a kontrolu posilovacích strojů, trenažérů, rotopedů a veškerého sortimentu, které klientům dodáme.Tyto prohlídky jsou součástí našich servisních služeb a jsou prováděny zcela bezplatně. Neváhejte a objednejte si u nás posilovací stroje a dostaňte se do formy!

Opravy posilovacích strojů

Revize posilovacích strojů

Půjčovna posilovacích strojů

Fitness zařízení

Napište nám

Povinná pole